Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

Zapotrzebowanie klientów jest najlepszym źródłem innowacji

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBadania Chemiczny Półprodukty

Jasnożółty 4 MEC 4 BMC M - CAT Meow Mefedron CAS nr 1112937 64 0

Świetna obsługa świetna jakość.

—— Carl Balfou

Doceniam cię, ponieważ jesteś bardzo przyjazny i pomocny. Naprawdę jesteś prawdziwą przyjemnością pracować z tak uprzejmi i przyjemni w pracy.

—— Jeff Rader

Jesteś najsłodszą i najbardziej troskliwą usługą.

—— Luis Acosta

Im Online Czat teraz

Jasnożółty 4 MEC 4 BMC M - CAT Meow Mefedron CAS nr 1112937 64 0

Duży Obraz :  Jasnożółty 4 MEC 4 BMC M - CAT Meow Mefedron CAS nr 1112937 64 0

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FC
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 01

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: torebka foliowa lub wymagania
Czas dostawy: 3-5
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 kg
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Kryształ CAS: 1112937-64-0
pakowania: Torba foliowa lub na życzenie Kolor: Biały jasnożółty
Wysyłka: EMS EUB DHL FEDEX Płatności: T / t Monygram Western Union Bitcoin

Legal Biały / Jasnożółty 4 MEC 4 BMC M-CAT M-CAT meow meow meow meow Me-phedrone Mefhedrone Me-phedrone

Warunki płatności i wysyłki Wydajność dostaw
Termin handlu: CIF, CIP Zdolność produkcyjna: 100 kg / tydzień
Zasady płatności: WU, Money Gram, T / T, Bitcoin, Paypal Uszczelka: na podstawie wymagań
Środki transportu: Ziemia, ocean, powietrze Data dostarczenia: 12 godzin

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Ten artykuł dotyczy substancji leczniczej alfa-PVP, znanej również jako flakka. Informacje na temat farmaceutycznej substancji pomocniczej o nazwie PVP można znaleźć w poliwinylopirolidon.a-pirolidynopentiofenon. Dane kliniczne
administracja Status prawny Status prawnyIdentifiersCAS NumberPubChem CIDChemSpiderUNIIChEMB Dane fizykochemiczneFormulaMolar mass3D model (Jmol) (co to jest?) (sprawdź)

-Pyrrolidynopentiofenon (znany również jako -pyrrolidynowalerofenon, -PVP, O-2387, -keto-prolinan, Prolintanon lub Desmethyl Pyrovalerone) jest syntetycznym stymulantem klasy katynonu opracowanym w latach 60. XX wieku, który został sprzedany jako projektant leku. Potocznie nazywa się to czasem flakka. -PVP jest chemicznie spokrewniony z pirowaleronem i jest ketonowym analogiem prolintanu.

Mefedron, znany również jako 4-metylo-metatinon (4-MMC) lub 4-metylo-efedron, jest syntetycznym bodźcem pobudzającym klasy amfetaminy i katynonu. Nazwy Slangów to drony, M-CAT, White Magic i meow meow. Jest chemicznie podobny do związków katynonowych znalezionych w roślinie khat wschodniej Afryki, ale bardziej odnosi się do DEET odstraszacza komarów. Występuje w postaci tabletek lub proszku, który użytkownicy mogą połykać, prychać lub wstrzykiwać, wywołując podobne efekty z MDMA, amfetaminą i kokainą.

Oprócz działania pobudzającego, mefedron wywołuje efekty uboczne, z których najczęstsze jest szlifowanie zębów. Metabolizm mefedronu badano na szczurach iu ludzi, a metabolity można wykryć w moczu po użyciu.

Mefedron został po raz pierwszy zsyntetyzowany w 1929 roku, ale nie stał się powszechnie znany, dopóki nie został ponownie odkryty w 2003 roku, kiedy to legalne było wytwarzanie i posiadanie w wielu krajach. Do 2007 r. Doniesiono, że mefedron jest dostępny do sprzedaży w Internecie, do 2008 r. Organy ścigania dowiedziały się o tym związku, a do 2010 r. Odnotowano je w większości krajów Europy, stając się szczególnie rozpowszechnione w Zjednoczonym Królestwie.

Mefedron został po raz pierwszy uznany za nielegalny w Izraelu w 2008 r., A następnie w Szwecji w tym samym roku. W 2010 r. Stało się to nielegalne w wielu krajach europejskich, aw grudniu 2010 r. UE orzekła, że ​​jest nielegalna. W Australii, Nowej Zelandii i Stanach Zjednoczonych jest on uważany za analogiczny do innych nielegalnych narkotyków i może być kontrolowany przez ustawy podobne do amerykańskiego federalnego aktu analogowego.

We wrześniu 2011 r. USA tymczasowo zaklasyfikowały mefedron jako narkotyk Schedule I, ze skutkiem od października 2011 r. Klasyfikacja ta stała się stała w lipcu 2012 r. Wraz z uchwaleniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii syntetycznej (SDAPA).

Metylon (znany również jako "3,4-metylenodioksy-N-metylocatynon", "MDMC", "k-MDMA" i slangowy termin "M1") jest empatogenem i stymulującym lekiem psychoaktywnym. Jest członkiem podstawionych klas amfetaminy, podstawionych katynonu i podstawionych metylenodioksyfenetylaminy.

Metylon jest podstawionym analogiem katynonu MDMA i 3,4-metylenodioksy analogu metakinonu. Jedyna strukturalna różnica metylonu w stosunku do MDMA to


Szczegóły kontaktu
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!