Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

Zapotrzebowanie klientów jest najlepszym źródłem innowacji

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBadania chemiczne Methylone

Big Crystal Badania Chemicznys Methylone Ethylone BK MDEA C12H17NO Badania medyczne

Świetna obsługa świetna jakość.

—— Carl Balfou

Doceniam cię, ponieważ jesteś bardzo przyjazny i pomocny. Naprawdę jesteś prawdziwą przyjemnością pracować z tak uprzejmi i przyjemni w pracy.

—— Jeff Rader

Jesteś najsłodszą i najbardziej troskliwą usługą.

—— Luis Acosta

Im Online Czat teraz

Big Crystal Badania Chemicznys Methylone Ethylone BK MDEA C12H17NO Badania medyczne

Duży Obraz :  Big Crystal Badania Chemicznys Methylone Ethylone BK MDEA C12H17NO Badania medyczne

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FC
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 06

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torby z folii aluminiowej; jako twoje żądanie, bezpieczna dostawa.
Czas dostawy: 3-5dagów
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 600 kg
Szczegółowy opis produktu
Użycie: Badania Wygląd: Różnice Kolory kryształy o dobrej jakości
Masa cząsteczkowa: 191,000 Wysyłka: EUB DHL FEDEX i tak dalej
Formularze: Kryształy Formuła: C12H17NO

Legalny Big Crystal Methylone Badania Chemiczny Ethylone BK MDEA C12H17NO

Nazwa IUPAC 2-metyloamino-1- (3,4-metylenodioksyfenylo) propan-1-on
Inne nazwy molly; bk-mdma; etylon;
Numer CAS 1112937-64-0
Formuła C11H13NO3
Czystość 99,5%
Wygląd Duże i małe kryształy
Zabarwienie Brązowy ; biały; czerwony; różowy; niebieski;
Posługiwać się Do badań medycznych

2. Historys

Metylon (znany również jako "3,4-metylenodioksy-N-metylocatynon", "MDMC", "βk-MDM" i slangowe określenie "M1") jest empatogenem i stymulującym lekiem psychoaktywnym. Jest członkiem podstawionych klas amfetaminy, podstawionych katynonu i podstawionych metylenodioksyfenetylaminy.

Metylon jest podstawionym analogiem katynonu MDMA i 3,4-metylenodioksy analogu metakinonu. Jedyną strukturalną różnicą metylonową w odniesieniu do MDM jest podstawienie 2 atomów wodoru przez 1 atom tlenu w pozycji β rdzenia fenetylaminowego, tworząc grupę ketonową.

Metylon został po raz pierwszy zsyntetyzowany przez chemików Peyton Jacob III i Alexandra Shulgina w 1996 r. W celu potencjalnego zastosowania jako środka antydepresyjnego. Począwszy od 2004 roku, metanon został sprzedany do użytku rekreacyjnego, korzystając z braku prawnych zakazów tego związku w wielu krajach.

Substytuty metylonu dla bkMDM u szczurów przeszkolonych w zakresie rozróżniania MDMA od soli fizjologicznej. Metylon nie zastępuje amfetaminy ani halucynogennego DOM u zwierząt wyszkolonych do rozróżniania między tymi lekami a solą fizjologiczną.

Ponadto, podobnie jak bkMDM, metylon działa na układy monoaminergiczne. In vitro, metylon ma jedną trzecią siły działania MDM w hamowaniu gromadzenia się serotoniny w płytkach krwi i mniej więcej w tym samym działaniu hamującym transporterów dopaminy i noradrenaliny.

Pomimo tych behawioralnych i farmakologicznych podobieństw między metylonem i MDMA, obserwowane subiektywne efekty obu leków nie są całkowicie identyczne. Alexander Shulgin napisał o tym pierwszym.

Farmakologia


Metylon działa jako mieszany inhibitor wychwytu zwrotnego / środek uwalniający serotoninę, norepinefrynę i dopaminę. Są to neuroprzekaźniki odpowiedzialne za przyjemność, motywację i koncentrację. Odbywa się to poprzez hamowanie wychwytu zwrotnego i reabsorpcję neuroprzekaźników po wykonaniu ich funkcji przekazywania impulsu nerwowego, zasadniczo umożliwiając ich gromadzenie i ponowne wykorzystanie, powodując efekt fizyczny i euforyczny.

W porównaniu do bkmdma ma około 3 razy mniejsze powinowactwo do transportera serotoniny, a jego powinowactwo do transporterów norepinefryny i dopaminy jest podobne. Warto zauważyć, że powinowactwo metylonu do pęcherzykowego transportera monoaminowego 2 (VMAT2) jest około 13 razy mniejsze niż MDMA.

Wyniki tych różnic w farmakologii w odniesieniu do MDMA są takie, że metylon jest mniej skuteczny pod względem dawki, ma bardziej zrównoważone działanie katecholaminergiczne w stosunku do serotonergii i zachowuje się bardziej jak inhibitor wychwytu zwrotnego, taki jak metylofenidat, niż środek uwalniający taki jak amfetamina; jednak metylon nadal ma stosunkowo silne zdolności uwalniania.

Kino

Szczegóły kontaktu
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!