Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

Zapotrzebowanie klientów jest najlepszym źródłem innowacji

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBadania chemiczne proszki

Prawne symptomy Mdma Krystaliczny kształt, Methylone Bk Mdma CAS 1112937 64 0

Świetna obsługa świetna jakość.

—— Carl Balfou

Doceniam cię, ponieważ jesteś bardzo przyjazny i pomocny. Naprawdę jesteś prawdziwą przyjemnością pracować z tak uprzejmi i przyjemni w pracy.

—— Jeff Rader

Jesteś najsłodszą i najbardziej troskliwą usługą.

—— Luis Acosta

Im Online Czat teraz

Prawne symptomy Mdma Krystaliczny kształt, Methylone Bk Mdma CAS 1112937 64 0

Duży Obraz :  Prawne symptomy Mdma Krystaliczny kształt, Methylone Bk Mdma CAS 1112937 64 0

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FC
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 02

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: zamówiona torba foliowa lub baesd
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 kg
Szczegółowy opis produktu
Formuła: C24H22FNO2 Kolor: Różowy Czerwony Niebieski Żółty Brązowy
Wysyłka: EMS EUB DHL FEDEX CAS: 1112937-64-0
Płatności: T / t Monygram Western Union Czas dostawy: W ciągu 24 godzin

bkmdma cas 1112937-64-0 czystość 99,9% najlepsza jakość, najniższa cena, inna nazwa methylone ethylone bkedbp dibu

bkmdma

CAS: 1112937-64-0
Formuła: c12h15no3
wygląd kryształ
czystość > 99,7%
Wygląd: Kryształy
IUPAC: 2- (pirolidyn-1-ylo) -1- (5,6,7,8-tetrahydronaftalen-2-ylo) pentan-1-on

Metylonowe substytuty MDMA u szczurów wyszkolonych do dyskryminacji MDMA z Methylone nie zastępują amfetaminy lub halucynogennego DOM u zwierząt wyszkolonych do rozróżniania między tymi lekami a solą fizjologiczną. Ponadto, podobnie jak w przypadku MDMA, metylon działa na układy monoaminergiczne. Metylon ma jedną trzecią siły działania MDMA w hamowaniu gromadzenia się serotoniny w płytkach krwi i mniej więcej w tym samym działaniu hamującym dopaminę i transportery noradrenaliny.

Pomimo tych behawioralnych i farmakologicznych podobieństw między metylonem i MDMA, obserwowane subiektywne efekty obu leków nie są całkowicie identyczne. Napisano:

"[Metylon] ma prawie taką samą moc MDMA, ale nie wywołuje takich samych efektów, ma działanie prawie antydepresyjne, przyjemne i pozytywne, ale nie wyjątkową magię MDMA."

Historys

Metylon (znany również jako "3,4-metylenodioksy-N-metylocatynon", "MDMC", "βk-MDM" i slangowe określenie "M1") jest empatogenem i stymulującym lekiem psychoaktywnym. Jest członkiem podstawionych klas amfetaminy, podstawionych katynonów i podstawionych metylenodioksyfenetylamin.

Metylon jest podstawionym analogiem katynonu MDMA i 3,4-metylenodioksy analogu metakinonu. Jedyną strukturalną różnicą metylonową w odniesieniu do MDM jest podstawienie 2 atomów wodoru przez 1 atom tlenu w pozycji β rdzenia fenetylaminowego, tworząc grupę ketonową.

Metylon został po raz pierwszy zsyntetyzowany przez chemików Peyton Jacob III i Alexandra Shulgina w 1996 r. W celu potencjalnego zastosowania jako środka antydepresyjnego. Począwszy od 2004 roku, metanon został sprzedany do użytku rekreacyjnego, korzystając z braku prawnych zakazów tego związku w wielu krajach.

Substytuty metylonu dla bkMDM u szczurów przeszkolonych w zakresie rozróżniania MDMA od soli fizjologicznej. Metylon nie zastępuje amfetaminy ani halucynogennego DOM u zwierząt wyszkolonych do rozróżniania między tymi lekami a solą fizjologiczną.

Ponadto, podobnie jak bkMDM, metylon działa na układy monoaminergiczne. In vitro, metylon ma jedną trzecią siły działania MDM w hamowaniu gromadzenia się serotoniny w płytkach krwi i mniej więcej w tym samym działaniu hamującym dopaminę i transportery noradrenaliny.

Pomimo tych behawioralnych i farmakologicznych podobieństw między metylonem i MDMA, obserwowane subiektywne efekty obu leków nie są całkowicie identyczne. Alexander Shulgin napisał o tym pierwszym.

Farmakologia


Metylon działa jako mieszany inhibitor wychwytu zwrotnego / środek uwalniający serotoninę, norepinefrynę i dopaminę. Są to neuroprzekaźniki odpowiedzialne za przyjemność, motywację i koncentrację. Odbywa się to poprzez hamowanie wychwytu zwrotnego i reabsorpcję neuroprzekaźników po wykonaniu ich funkcji przekazywania impulsu nerwowego, zasadniczo umożliwiając ich gromadzenie i ponowne wykorzystanie, powodując efekt fizyczny i euforyczny.

W porównaniu do bkmdma ma około 3 razy mniejsze powinowactwo do transportera serotoniny, a jego powinowactwo do transporterów norepinefryny i dopaminy jest podobne. Warto zauważyć, że powinowactwo metylonu do pęcherzykowego transportera monoaminowego 2 (VMAT2) jest około 13 razy mniejsze niż w przypadku MDMA.

Wyniki tych różnic w farmakologii w odniesieniu do MDMA są takie, że metylon jest mniej skuteczny pod względem dawki, ma bardziej zrównoważone działanie katecholaminergiczne w stosunku do serotonergicznego i zachowuje się bardziej jak inhibitor wychwytu zwrotnego, taki jak metylofenidat, niż środek uwalniający taki jak amfetamina; jednak metylon nadal ma stosunkowo silne zdolności uwalniania.

Szczegóły kontaktu
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!