Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

Zapotrzebowanie klientów jest najlepszym źródłem innowacji

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBadania Chemicznys Crystal

Brown BK - MMA MDA Energy Badania Chemicznys, Brown MDMA Crystals CAS 89604 91 1

Świetna obsługa świetna jakość.

—— Carl Balfou

Doceniam cię, ponieważ jesteś bardzo przyjazny i pomocny. Naprawdę jesteś prawdziwą przyjemnością pracować z tak uprzejmi i przyjemni w pracy.

—— Jeff Rader

Jesteś najsłodszą i najbardziej troskliwą usługą.

—— Luis Acosta

Im Online Czat teraz

Brown BK - MMA MDA Energy Badania Chemicznys, Brown MDMA Crystals CAS 89604 91 1

Duży Obraz :  Brown BK - MMA MDA Energy Badania Chemicznys, Brown MDMA Crystals CAS 89604 91 1

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FC
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 06

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub na życzenie
Czas dostawy: 3-5dagów
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 600 kg
Szczegółowy opis produktu
materiał: Chemiczne CAS: 42542-10-9
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin Kolor: Biały proszek
Formuła: C11H15NO2 Wysyłka: EUB DHL FEDEX

 
Ethylone Brown Bk-Mma Mda Bk Ethylone Brown Bk-Mma Mdm Bk Ethylone Brown Bk Purity 99%

1. Szybkie szczegóły

Nazwa

(Z) -2- (5-amino-1,2,4-tiadiazol-3-ilo) -2-tiooctan

Numer CAS 89604-91-1
Miejsce pochodzenia Chiny
Minimalna ilość zamówienia Negocjacja
Cena £ Negpowanie
Zasady płatności Western Union, MoneyGram, Bitocoin
Dostarczyć Ablity 500 kg / miesiąc
Czas dostawy 1-2 dni
Wygląd Duży kryształ
Inne nazwy metylon / bkebdp / dibutylon
Trwanie 4-6 godzin
Nazwa zastępcza (RS) -1- (benzo [d] [1,3]
Kierunki kulinarne EMS, DHL TNT, USPS, UPSPro Name bk md ma
CAS nr 89604-91-1 186028-79-5
Wzór cząsteczkowy C11H13NO3
Wygląd Duży kryształ
Nazwa IUPAC (+/-) - chlorowodorek 3,4-metylenodioksymetamfetaminy
Czas dostawy w ciągu 2 dni
PackAge Jako twoje żądanie
Port Hongkong
Zdolność produkcyjna 500 kilogramów / miesiąc
Czystość 99,5%
Przechowywanie w suchym i chłodnym miejscu.
LimitNum 10 Gram
Zastosowanie Do badań laboratoryjnych
Kolor żółty
Przesyłka TNT, UPS, DHL, FEDEX, EMS i życzenie Klienta
Płatność Bitcoin, Western Union, MoneyGram

Mefedron został po raz pierwszy zsyntetyzowany w 1929 roku, ale nie stał się powszechnie znany, dopóki nie został ponownie odkryty w 2003 roku, kiedy to legalne było wytwarzanie i posiadanie w wielu krajach. Do 2007 r. Doniesiono, że mefedron jest dostępny do sprzedaży w Internecie, do 2008 r. Organy ścigania dowiedziały się o tym związku, a do 2010 r. Odnotowano je w większości krajów Europy, stając się szczególnie rozpowszechnione w Zjednoczonym Królestwie. Mefedron został po raz pierwszy uznany za nielegalny w Izraelu w 2008 r., A następnie w Szwecji w tym samym roku. W 2010 r. Stało się nielegalne w wielu krajach europejskich iw grudniu 2010 r
JWH-073 HU-210 JWH-200 JWH398 JWH081 JWH073 JWH015 JWH122 JWH203 JWH210 JWH019 DO SUBSTACNCE

JWH-018 (1-pentylo-3- (1-naftoilo) indol) lub AM-678 jest związkiem chemicznym z rodziny, który działa zarówno na receptory kannabinoidowe CB1 i CB2, z pewną selektywnością dla CB2. Daje efekty u zwierząt podobnych do (THC), kannabinoidów naturalnie występujących w konopiach indyjskich, co prowadzi do jego zastosowania w produktach takich jak "legalne marihuanowe mieszanki kadzideł ziołowych", które w niektórych krajach są sprzedawane legalnie jako "kadzidło", oznaczone jako "nie". do spożycia przez ludzi ".
FUB-JWH-018 znany również jako FUB-018

AZ-037) jest e- domniemana, co do której istnieje domniemanie, że jest silnikiem r i została sprzedana online. Po raz pierwszy wykryto ją jako część zajęcia 540 g białego proszku we Francji w lutym 2015 roku. Nazwa AZ- 037 jest również używany jako synonim jego strukturalnego izomeru 5-fluoro-3,5-AB-PFUPPYCA na stronie internetowej Cayman Chemiczny. Tak więc AZ-037 jest używany jako synonim dwóch różnych związków.

5F-NNE1 (znany również jako 5F-NNEI i 5F-MN-24) jest oparty na założeniu, że jest mocny i został sprzedany online jako ze względu na znane wyzwolenie metaboliczne (i obecność jako nieczystości) w pokrewnym związku podejrzewa się, że hydroliza metaboliczna grupy amidowej 5F-NNE1 może wyzwalać wiedzę

ah-7921 u-50488 u-69593 4-meo-dmt 5-meo-amt 5-meo-dipi 5-eto-dmt
HDEP-28 lub etylonaftalan jest lekiem na bazie, blisko spokrewnionym z, ale z wymienionym pierścieniem. Jest jeszcze ściślej powiązany z tym, który działa jako silny z kilkakrotnie mocą i krótkim czasem działania.

3-Metylometokatynon, znany również jako 3-MMC i 3-Mefedron, jest z rodziny, z efektami. 3-MMC jest ściśle powiązane ze strukturą popularnego nielegalnego narkotyku (4-MMC) i jest nielegalne w większości krajów, które zakazały stosowania 3-mefedronu, ponieważ jest to 4-mefedron. Jednak 3-MMC wciąż pojawiało się na "rynku jako alternatywa dla mefedronu i po raz pierwszy zidentyfikowano je sprzedawane w Szwecji w 2012 r. W przeciwieństwie do innych legalnych suplementów 3-MMC zostało przetestowane i scharakteryzowane w dużych ssakach, dostarczając o wiele więcej wiedzy na ten temat niż jest znany z innych syntetycznych katynonów.Metylon (znany również jako "3,4-metylenodioksy-N-metylocatynon", "MDMC", "βk-MDMA" i slangowe określenie "M1") jest empatogenem i stymulującym lekiem psychoaktywnym. Jest członkiem podstawionych klas amfetaminy, podstawionych katynonu i podstawionych metylenodioksyfenetylaminy.

Metylon jest podstawionym analogiem katynonu MDMA i 3,4-metylenodioksy analogu metakinonu. Jedyną różnicą strukturalną metyloonu w odniesieniu do MDMA jest podstawienie 2 atomów wodoru przez 1 atom tlenu w pozycji β rdzenia fenetylaminowego, tworząc grupę ketonową.

Metylon został po raz pierwszy zsyntetyzowany przez chemików Peyton Jacob III i Alexandra Shulgina w 1996 r. W celu potencjalnego zastosowania jako środka antydepresyjnego.

Począwszy od 2004 roku, metanon został sprzedany do użytku rekreacyjnego, wykorzystując brak prawnych zakazów tego związku w wielu krajach.
Ethylone działa jako mieszany inhibitor wychwytu zwrotnego / uwalniający serotoninę, norepinefrynę i dopaminę. Są to neuroprzekaźniki odpowiedzialne za przyjemność, nagrodę, motywację i koncentrację.
Odbywa się to poprzez hamowanie wychwytu zwrotnego i reabsorpcję neuroprzekaźników po wykonaniu ich funkcji przekazywania impulsu nerwowego, zasadniczo umożliwiając ich gromadzenie i ponowne wykorzystanie, powodując efekt fizyczny i euforyczny.
W porównaniu do metyloonu ma około 3-krotnie mniejsze powinowactwo do transportera serotoniny (który ma 3-krotnie mniejsze powinowactwo niż MDMA), a jego powinowactwo do transporterów norepinefryny i dopaminy jest podobne.
Rezultatem tych różnic w farmakologii w odniesieniu do metyloonu jest to, że etylon ma mniejszą moc pod względem dawki, ma bardziej zrównoważone działanie katecholaminergiczne w stosunku do serotonergicznego i zachowuje się bardziej jak inhibitor wychwytu zwrotnego, taki jak metylofenidat, niż środek uwalniający taki jak amfetamina; jednak etylon ma wciąż stosunkowo silne zdolności uwalniania.

Szczegóły kontaktu
Fanchuang Medical Biotechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!